About Boa

Over Boa

UW AFVAL, ONZE OPLOSSING

Als fabrikant van afvalverwerkingssystemen is BOA Recycling Systems bekend met elk aspect van het complexe veld van afvalverwerking met een resultaat van meer dan 60 jaar ervaring. Alle apparatuur wordt ontwikkeld en geproduceerd in onze eigen productiefabriek in Hengelo (NL).

Service & Aftersales

Nederland

Louis mensink

+31 (0)74 204 5700
l.mensink@boarecycling.nl

Ahmet Aydin

+31 (0)74 204 5700
a.aydin@boarecycling.nl

Edo Boers

+31 06 15 16 82 18
e.boers@boarecycling.nl

Olaf Smelt

+31 (0)6 1582 7874
o.smelt@boarecycling.nl

Ronald Tienkamp

+31 6 27 62 10 07
r.tienkamp@boarecycling.nl

Germany

Elke Koch

+49 1622 443 121
e.koch@boarecycling.de

United Kingdom

Denise Lewis

+44 1938 561 790
d.lewis@boarecycling.co.uk

Zuid Afrika

Louis Germishuys

+278 36 25 54 38
louisg@boaafrica.co.za

Vacatures

Vacature

Aspirant Operations Manager (jr)

Je wilt scherp krijgen hoe BOA het productieproces verder kan optimaliseren en hiervoor sta je “met de poten...

Lees meer
Vacature

PLC
Engineer

Je wilt met besturingstechniek bezig zijn. BOA werkt met Siemens S7-300 (Simatic Manager) en S7-1500 (TIA Portal). De...

Lees meer

Wij zijn beschikbaar voor al je vragen

U kunt direct contact opnemen met een van onze vertegenwoordigers of verkoopagenten of het formulier invullen.

Contact opnemen